Vége: Tiszaújváros-Jászberényi FC 1-0 (1-0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A harmadosztályú labdarúgó bajnokság huszonhatodik fordulójában idegenben lépett pályára csapatunk. Vezetőedzőnk, Huszák Géza megszokott keretéből ezúttal nem számíthatott Ilkovics Miklós játékára, aki sárga lapos eltiltását töltötte a hét végén, illetve a vírusos fertőzéssel ágynak dőlt Albert Ádámra. A télen nagy reményekkel igazolt Lakatos Béla hosszú sérüléséből felépülve most mutatkozhatott csak be csapatunkban.

Tiszaújváros-Jászberényi FC 1-0 (1-0)

Tiszaújváros, 200 néző, vezette: Szigetvári Márk (Szilágyi Norbert, Szarvas László)

Tiszaújváros: Tóth Cs. – Bokros, Papp M., Nagy D. (Kertész, 71.), Pap Zs., Fodor (Lippai, 77.), Csicsek, Hussein (Tóth S., 89.), Orosz, Illés, Molnár M. Edző: Gerliczki Máté.

JFC: Menczeles – Szemere, Szanyi, Hevesi-Tóth, Süttő (Birtalan, 88.) – Lakatos B. (Szöllősi, 56.), Sándor I. – Herczeg, Ludasi, Svedyuk (László, 75.) – Farkas J. Edző: Huszák Géza.

32. perc: Herczeg vállán csattant a labda, a játékvezető azonban lefújta kezezésért. A 22 méteres szabadrúgásból Papp Ferenc bődületesen nagy gólt lőtt a felső sarokba, 1-0.

Hiába dolgoztunk ki több helyzetet – 0-0-nál Szemere és Lakatos is bevehette volna Tóth Csaba hálóját -, hiába nem jutottak el a kapunkig a hazaiak, képtelenek voltunk gólt szerezni, s ez megbosszulta magát.