Vége: Jászberényi FC-Szolnoki MÁV 1-2 (1-1)

A tavasz rangadóján a megyei rivális szolnoki együttest fogadta csapatunk ma délután.A presztízs mellett ezúttal különös tétet is adott az összecsapásnak, hogy a találkozó győztese nagy lépést tesz a feljutás felé.

Jászberényi FC-Szolnoki MÁV 1-2 (1-1)

Jászberény, 700 néző, vezette: Nagy Norbert (Tőkés Róbert, Szilágyi Norbert)

JFC: Miski – Szemere, Szanyi, Hevesi-Tóth, Süttő – Ilkovics (Herczeg, 76.), Birtalan (Szöllősi, 54.) – Albert Á., Sándor I., Svedyuk (Ludasi, 46.) – Farkas J. Edző: Huszák Géza

Szolnoki MÁV: Molnár F.T. – Szabó R., Horgosi, Papp Sz., Földi – Karacs, Tisza, Tóth B. (Kovács L., 84.) – Annus (Szabó T. 93.), Simon A., Laczkó (Kun, 74.). Edző: Csábi József.

19. perc: Albert Ádám tört be a szolnoki tizenhatosra, ahol Horgosi buktatta. A jogos tizenegyest Hevesi-Tóth Tamás higgadtan helyezte a kapuba, 1-0.

22. perc: Albert Ádám mesterien betekert szögletét követően Ilkovics Miklós senkitől sem zavartatva, óriási ziccerben fejelhetett, de fejese elkerülte a szolnoki kaput.

25. perc: Szolnoki szögletet követően a beívelt labda megcsúszott Hevesi-Tót Tamás fején, s léc alá vágódott, 1-1.

75. perc: Kapu előtti kavarodás után védőink nem tudtak felszabadítani, a labda Szabó Richárd elé pattant, aki közelről a hálóba kotorta, 1-2.

90. perc: Emberhátrányban fejezte be a mérkőzést a vendégalakulat, miután Papp Szilárdot kiállította a játékvezető.

Szép számú közönség előtt, végig szemerkélő esőben, jó iramú, a tét nagyságának megfelelő színvonalú meccset vívott a két feljutásra pályázó csapat. A szolnoki együttes győzelmével nagy lépést tett a bajnoki cím felé, előnye immár 4 pont előttünk a táblázaton.