Vasárnap lesz a kupameccs

Egy forduló után a hétvégén szünet lesz az NB III-as bajnokságban. Ennek ellenére nem marad tétmeccs nélkül csapatunk, lévén augusztus 7-8-án rendezi az MLSZ a MOL Magyar Kupa főtáblájának első fordulóját. Az élvonalbeli, illetve NB II-es klubok még nem lépnek pályára, ám a harmadosztálytól lefelé már igen.

A sorsolás értelmében csapatunk a legutóbbi szezonban 15 együttest felvonultató, Pest megyei I. osztályban szereplő Cso-ki Sport gárdájánál vendégeskedik. A csomádi alakulat a 2020-21-es idényt a hatodik helyen zárta, kilenc ponttal lemaradva a harmadik, általunk ismert Nagykáta mögött. Az új pontvadászat egyelőre nem kezdődött el Pest megyében, így ez lesz az első tétmeccse a piros-kék legénysége.

A találkozó vasárnap 16 órakor kezdődik Csomádon. A továbbjutás kérdése egy meccsen dől el, amennyiben a rendes játékidő döntetlennel ér véget 2×15 perces hosszabbításra, szükség esetén tizenegyesrúgásokra kerül sor.