Útban Ausztria felé: BVSC-JFC 0-2 (0-1)

Szombaton délelőtt, útban az ausztriai edzőtábor felé, egy felkészülési mérkőzés erejéig megállt csapatunk a fővárosban. A Grund FC sporttelepén a nagy múltú BVSC vendégei voltunk a kilencven perc során.

BVSC-Jászberényi FC 0-2 (0-1)

XVII. kerület, Szabadság u., 100 néző

JFC (I. félidő): Miski – Szemere, Lakatos B., Ilkovics, Süttő – László, Szöllősi, Ludasi, Balogh B. – Gresó, Pálinkás.

60. perc: Mencezeles – Szabó T., Ilkovics, Penczner, Süttő – Győrfi, Sándor I., Ludasi, Szabó Á – Gresó, Nagy Sz. Edző: Német Gyula.

3. perc: Szabadrúgáshoz jutottunk a tizenhatos jobb oldali vonalánál, az alapvonaltól 8 méterre. Süttő remekül lőtte középre a labdát, melybe végül senki nem ért bele, megtréfálva ezzel a hazaiak kapusát, s a hosszú sarokban kötött ki, 0-1.

52. perc: Mintaszerű támadás végén Süttő remek tempóban ugratta ki a jobbösszekötő helyén kilépő Lászlót, aki kicselezte a kapust, majd 10 méterről könnyedén lőtt a bal sarokba, 0-2.

Vezetőedzőnk az elmúlt meccsekhez hasonlóan ezúttal is két sort küldött pályára, ám míg korábban félidei vezetésünk után ellenfeleink rendre megfordították az eredményt, ezúttal ilyen veszély nem fenyegetett.

Csapatunk a mérkőzést követően már nem Jászberény, hanem Ausztria felé vette az irányt, ahol egy hétig edzőtáborozik.