Újpest II-Jászberényi FC 2-2 (1-1)

Ma kora délután lejátszotta idei első felkészülési mérkőzését csapatunk. Vendéglátónk a Véber György dirigálta Újpest II-U19 vegyes gárdája volt.

Tábori utca, műfüves pálya, zárt kapuk

Újpest: Tóth B.- Bíró M., Horváth B., Jurácsik, Simon B., Radosevics, Laczik, Varga B., Mendi, Qasim, Jakab. Edző: Véber György.

A II. félidőben pályára lépett: Tímár, Bohl, Konkoly, Agóts, Kálmán, Kopunovics, Mascsák, Pásztor, Takács, Horváth D.

JFC: Bonica (Apró) – Micskó (Szabó M.), Szanyi, Aranyos (Papp P.), Süttő – Lőrincz, László – Muhari (Palcsó), Szőllősi (Mága), Pálinkás – Nagy Sz. (Kurunczi). Edző: Német Gyula.

11. perc: Pálinkás 16 méterről, középről a léc alá bombázott, 0-1.

20. perc: Mendi 14 méterről kilőtte a bal felső sarkot, 1-1.

75. perc: Pálinkás két csellel tisztára játszotta magát, majd 12 méterről a bal alsóba helyezte a labdát, 1-2.

87. perc: Radosevics tizenegysből állította be a végeredményt, 2-2.

Lendületes, hajtós, harcos meccset vívott csapatunk a csípős hidegben. Folytatás szerdán este, immár hazai környezetben.