Újabb fájó vereség: Jászberényi FC-MTK II 0-2 (0-1)

Ma délután, hazai környezetben, a tizedik forduló mérkőzésén az MTK második csapatát fogadtuk Jászberényben. Vezetőedzőnk, Arany László igencsak belenyúlt megszokott kezdőcsapatába: ezúttal kihagyta Ludasi Martint, Lukács Richárdot és Bálint Artúrt, ugyanakkor bizalmat szavazott Sorecz Szabolcsnak, Switzer Nabilnak és Nagy Richárdnak.

Jászberényi FC-MTK II (0-2 (0-1)

Jászberény, 300 néző, vezette: Sándor Csaba (Benkő Róbert, dr. Ambrus Dániel)

JFC: Menczeles – Lékó, Kis B., Hevesi-Tóth, Fejes – Tisza, Mile (Bálint A., 69.), Sorecz – Nagy R., Szilágyi N. (Ludasi, 60.), Switzer (Wágner, szünetben). Vezetőedző: Arany László.

MTK II: Fadgyas – Nagy M., Nagy Zs., Talabér, Sziklási – Szabó Á., Szabó D. (Schrammal, 79.) – Jakab, Szuhodovszki (Lamperth, 88.), Lustyik – Szerencsi (Tóth Z., 84.). Vezetőedző: Pölöskei Gábor.

31. perc: Kis Balázs labdát veszített a saját térfelünk közepén, Hevesi-Tóth Tamás nem tudta kisegíteni, Jakab Dávid pedig 18 méterről kilőtte az elsőü sarkot, 0-1.

42. perc: Sorecz Szabolcs utolsó emberként lerántotta a kitörő Jakabot, azonnal piros lapot kapott.

70. perc: Bal oldali beadás után a hosszún érkező Szabó Dominik az üres kapuba pofozta a labdát, 0-2.

74. perc: Az egyedül kilépő Jakabot Menczeles Iván buktatta a tizenhatoson belül. A megítélt büntetőt a sértett a kapufára rúgta.

A jelek szerint továbbra sem sikerült kikászálódni a gödörből, újabb vereségünkkel immár a tizenharmadik helyre csúsztunk vissza.