Újabb bravúr! Putnok-Jászberényi FC 1-2 (1-2)

Ma délután, a harmadosztályú bajnokság 24. fordulójának mérkőzésén lépett pályára csapatunk.

Putnok-Jászberényi FC 1-2 (1-2)
Múcsony, 200 néző, vezette: Farkas Tibor (Kulcsár Dániel, Szabó Ferenc)
Putnok: Botló – Czető, Zimány, Nagy Cs. (Bocsi, 84.), Szala – Illés, Tóth Sz. (Sápi, 74.), Csirszki, Kovács B. – Icsó (Dávid, 74.), Katona B. Edző: Koszta Péter.
Jászberény: Menczeles – László, Nyárasdi, Hevesi-Tóth, Birtalan – Mile – Prasler (Herczeg, 70.), Tisza, Ludasi (Lékó, 91.), Bojtor – Hamar (Sorecz, 85.). Edző: Gelei Károly.
9. perc: Hamar Ádám remekül érkezett egy visszagurított labdára és könyörtelenül kihasználta helyzetét, 0-1.

19. perc: Hamar Ádám próbálta meg átemelni a labdát a hazaiak kapusán, ám Botló óriási robinzonáddal szögletre mentett.

30. perc: Csirszki Martin esett el a tizenhatoson belül, a játékvezető pedig büntetőt ítélt, melyet Kovács Bence higgadtan helyezett a kapuba, 1-1.

41. perc: Katona ívelése már túljutott Menczelesen is, de a hálóba tartó labdát Nyárasdi a gólvonalról kifejelte.

45. perc: Több támadónk feje felett is elszállt Ludasi jobb oldali beadása, ám érkezett Hevesi-Tóth Tamás és a hálóba bólintott. Ugyan Botló kapus még beleért a labdába, de hárítani nem tudott, 1-2.

79. perc: Hevesi-Tóth Tamás megkapta második sárga lapját, így villant a piros is. Innetől tíz emberrel kellett kihúznunk a hátralévő időt.

88. perc: Dávid jobb oldali beadását a hosszún érkező Csirszki a kapufára bombázta.