Újabb bravúr: Diósgyőr II-Jászberényi FC 1-3 (0-0)

Ma kora délután, a borsodi megyeszékhelyen lépett pályára csapatunk a harmadosztályú labdarúgó bajnokság tizenkettedik fordulójának mérkőzésén.

DVTK II-Jászberényi FC 1-3 (0-0)

Miskolc, vezette: Jakab Árpád (Nyerges Zsolt, Szarvas László)

DVTK II: Bukrán – Bárdos, Oláh B., Ivánka, Nemes (Orosz, 87.) – Trenován (Molnár, 78.), Mahalek, Tamás, Szalóczy – Makrai, Bacsa. Vezetőedző: Sütő Szilárd.

Jászberény: Menczeles – László, Hevesi-Tóth, Kis B., Fejes – Mile, Lékó – Lukács R. (Bálint A., 14.), Tisza, Nagy R. (Szilágyi N., 90.) – Wágner. Vezetőedző: Arany László.

61. perc: Makrai szerzett labdát a tizenhatosunk előterében, majd Menczelest is kicselezve a hálóba gurított, 1-0.

71. perc: Lékó jobb oldali beadását a hosszú oldalon Bálint 6 méterről helyezte a hálóba, 1-1.

77. perc: Fejes indítása után Nagy Richárd pontosan passzolt középre, érkezett Wágner 16 méterről a bal sarokba lőtt, 1-2.

86. perc: Bálintot buktatta Ivánka, a hazaiak játékosát kiállította a játékvezető.

93. perc: Hazai szabadrúgás után Mile pontosan fejelte ki a labdát, Bálint 60 méteres labdavezetés után könnyedén gurított a diósgyőri kapuba, 1-3.