Úgy alakult, ahogy szerettük volna Jászberényi FC-DVTK II 4-1 (2-1)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma délután a huszonhetedik forduló mérkőzésén lépett pályára csapatunk. Vendégünk a bent maradásért küzdi kis-DVTK volt.

Jászberényi FC-DVTK II 4-1 (2-1)

Jászberény, 400 néző, vezette: Katona Balázs (Belicza Bence, Pogonyi Ferenc)

JFC: Menczeles – Szemere, Szanyi, Hevesi-Tóth, Süttő – Lakatos B. – Albert Á. Sándor I., Ludasi (Svedyuk, 79.), Ilkovics (Szőllősi, 89.) – Farkas J.(Szanku, 80.)  Edző: Huszák Géza.

DVTK II: Bukrán – Bárdos, Szabó B., Szűcs K., Valkay – Farkas, Orosz, Fenyőfalvi, Géringer L. – Géringer T., Boros. Edző: Vég Csongor

8. perc: Bal oldali támadás után a vendégek szélsője középre passzolt, érkezett Boros és a kapu jobb sarkába helyezett, 0-1.

16. perc: A játékvezető kezezést fújt a DVTK kapujától 20 méterre. Albert Ádám szabadrúgása a sorfal fölött a jobb sarokban landolt, 1-1.

30. perc: Farkas indította Albertet a bal oldalon, aki középre passzolt, a tizenhatosnál érkezett Ilkovics Miklós és 5 méterről a kapus fölött a hálóba emelt, 2-1.

65. perc: Albert indította Farkas Jánost, középcsatárunk 16 méterről Bukrán mellett a jobb alsó sarokba helyezett, 3-1.

67. perc: Menczeles kirúgását Farkas csúsztatta Alberthez, aki a tizenhatosnál Ludasihoz passzolt. Ő önzetlenül továbbadta a labdát Farkasnak, centerünk pedig 8 méterről a kapuba lőtt, 4-1.

Jó iramú mérkőzésen, végig mezőnyfölényben játszva, megérdemelt győzelmet arattunk. Minden úgy alakult, ahogy szerettük volna …