Törökszentmiklós-Jászberényi FC 2-5 (2-2)

Ma este újabb felkészülési mérkőzésen lépett pályára csapatunk. Vendéglátónk a megyei első osztályú Törökszentmiklós volt.

Törökszentmiklós, vezette: Pikó Attila

Törökszentmiklós: Tóth L. -Koncz, Bálint, Héder A., Héder R., Ulviczki, Kiss, Benedek, Ladányi, Kovács, Kónya.

A II. félidőben pályára lépett: Kada, Szombati, Szabó.

JFC: Miski – Micskó, Szabó T., Papp P., Süttő – László – Szemere, Szöllősi, Ludasi, Pálinkás – Borics.

A II. félidőben pályára lépett: Csutorka, Borbás, Nagy Sz., Kovács B., Kónya V., Palcsó, Kurunczi.

3. perc: Szemere indította Ludasit, aki a kapust is elfektetve gurított a hálóba, 0-1.

15. perc: Jobb oldali támadás végén a védőink mögé beemelt labdát Benedek Miski fölött helyezte a kapuba, 1-1.

35. perc: A hazaiak rosszul végezték el a kapujuk előterében megítélt szabadrúgást, Szöllősi megszerezte a labdát, Ludasihoz játszott, aki nem hibázta el a ziccert, 1-2.

44. perc: Röviden tisztáztunk egy hazai szöglet után, a visszaemelt labdát Benedek 5 méterről értékesítette, 2-2.

47. perc: Süttőt buktatták a kaputól 17 méterre, a szabadrúgásból Szöllősi a jobb sarokba helyezett, 2-3.

65. perc: Süttő indította Pálinkást, aki elfektette a kapust és könnyedén a hálóba gurította a labdát, 2-4.

75. perc: Pálinkás gurított a tizenhatos sarkánál Nagy Szabolcshoz, támadónk sarokkal Süttő elé tálalta, szélsőnknek pedig már csak az üres kapuba kellett gurítani a labdát, 2-4.

Idei első füves pályás meccsünkön biztató teljesítményt nyújtott formálódó csapatunk. A mély, nehéz talajon jó iramú, küzdelmes találkozón sikerült öt gólt szerezni a megyei első osztály egyik élcsapata ellen.