Törökszentmiklós-Jászberényi FC 1-2 (0-2)

Ma délután, a szarvasi edzőtábor felé buszozó csapatunk megszakította útját az NB III-ba most felkerült Törökszentmiklós otthonában, hogy egy harmadosztályú gárda ellen mérje fel, hol is tart a felkészülésban,

Törökszentmiklós, 100 néző, vezette: Pikó Attila

TLC: Berta – Lakatos, Bencze, Gusztafik, Gyomai, Bába, Csóri, Kis Cs., Faragó B., Debreceni, Körömi. Edző: Török László.

A II. félidőben pályára lépett: Zsibrita, Fehér, Héder Á. Héder R., Szőcs, Héjas, Cvalinga, Szecsei.

JFC: Hajnal – Szanyi, Tóth O., Asztalos, Uram, Palcsó, Polák, Baráth, Németh, Sárossy, Farkas. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Bonica, Micskó, Borbás, Borics, Izsold, Benedek, Kurunci, Lakatos D.

Gólszerzők: Farkas B. (0-1) a 23., Polák (0-2) a 30., Szecsei (1-2) a 62. percben

A találkozó lefújását követően csapatunk ismét buszra száll és folytatja útját Szarvasra. A szállás elfoglalását követően vacsora, majd közös meccsnézés – Dánia-Anglia Európa-bajnoki elődöntő – az esti program.