Tiszaújváros-Jászberényi FC 2-1 (1-1)

Ma délután a Vitelki Zoltán dirigálta, veretlen Tiszaújváros otthonában lépett pályára csapatunk bajnoki mérkőzésen.

Városi Sportcentrum, 200 néző, vezette: Takács Ákos (Szilágyi Zsolt, Vilmányi Simon)

Tiszaújváros: Herceg – Bocsi, Géringer, Gelsi, Pap Zs. (Erős), Bussy (Kundrák), Vitelki B., Bartusz (Lehóczky), Lőrincz, Gottfried (Benke), Vasziljevics. Vezetőedző: Vitelki Zoltán.

JFC: Bonica – Szanyi, Tóth O., Aranyos, László (Polák) – Erdős, Palcsó (Koppermann) – Sárossy (Borics), Szőllősi, Nagy Sz. (Muhari) – Asztalos. Vezetőedző: Német Gyula.

17. perc: A félpályánál labdát veszítettünk, Bartusz két védőnket átjátszva egészen a tizenhatosig verekedte magát, majd 10 méterről a jobb sarokba lőtt, 1-0.

45. perc: Szőllősi szöglete Aranyosról kifelé pattant a gólvonalon, a labda Erdős elé került, akit buktattak. A tizenegyest Szőllősi a bal felsőbe lőtte, 1-1.

81. perc: Aranyos labdát veszített a tizenhatosunk előterében Bartusz pedig élt a lehetőséggel, és 14 méterről kilőtte a jobb alsót, 2-1.

Nagy küzdelemben két egyéni hiba döntött, sajnos nem a mi javunkra …