Tállya KSE-Jászberényi FC 3-1 (1-0)

Ma délután, a bajnokság 35. fordulójának mérkőzésén, Tállyán lépett pályára csapatunk.

Tállya, 200 néző, vezette: Berényi Tamás (Urgyán Antal, Gergely Márton)

Tállya: Tarr – Tóth Sz., Mező (Árvai), Nyitrai, Minczér, Kiss B. (Lakatos D.), Motkó (Ondó), Kulcsár (Tőkés), Szegedi (Bucsák), Baranyi, Bihari. Vezetőedző: Lasztóczi Péter.

JFC: Papp N. – Micskó (Varga L.), Tóth O., Szanyi, László (Uram) – Erdős, Németh N. (Izsold) – Borics, Balla, Kurunczi (Lakatos D.) – Szanku (Nagy Sz.). Vezetőedző: Német Gyula.

20. perc: Jobb oldali beadás után középen érkezett Kiss és a kapu közepébe lőtt, 1-0.

40. perc: Szanku passzolt Boricshoz, akinek 12 méteres lövése a jobb kapufán csattant.

50. perc: A tizenhatoson belül ellenfélhez fejeltük a labdát, és Kiss 5 méterről a kapuba bólintott, 2-0.

65. perc: A hazaiak 20 méterről bepasszolták a labdát védőink közé, a csereként beállt Lakatos Dániel pedig 12 méterről kilőtte a bal alsót, 3-0.

83. perc: Lakatos Dávid bal oldali beadására középen érkezett Borics, aki a hosszú sarokba lőtt, 3-1.

A hazaiak lelkesedében és akarásban is csapatunk fölé kerekedtek, megérdemelten tartották otthon a három pontot.