Szünet után gyorsan eldöntöttük: Jászberényi FC-Tiszaújváros 2-0 (0-0)

Ma délután a bajnokság tavaszi idénnyitójának mérkőzésén a Tiszaújváros együttesét fogadta csapatunk. Eltiltását letöltve visszatérhetett Lőrincz Attila, aki el is foglalta helyét a kezdő tizenegyben. Sőt, sérüléséből felépülve immár Szőllősi Ferencre is számíthatott Német Gyula vezetőedző, aki a hosszabb kihagyás miatt a kispadon kezdte a találkozót.

Jászberényi FC-Tiszaújváros 2-0 (0-0)

Jászberény, zárt kapuk, vezette: Katona Balázs (Vrbovszki Pál, Baráth János)

JFC: Bonica – Szemere, Torkos, Aranyos, Süttő – Lőrincz A. – Fekete O. (László), Albert (Hodgyai), Gergely (Szanyi), Fekete M. – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

Tiszaújváros: Tóth Cs. – Vincze, Pap Zs., Tóth M., Tóth S. – Csernák, Lőrincz P., Márton – Gelsi, Kristófi, Bene. Edző: Gerliczki Máté.

47. perc: Albert jobb oldali szögletét Aranyos megcsúsztatta, Szemere Balázs pedig 5 méterről, a kapus lába között helyezte a labdát a hálóba, 1-0.

59. perc:  Gergely emelt a védők mögé, érkezett Fekete Márk és 10 méterről, kapásból a kapuba bombázott, 2-0.

Az első félidőben még nem sikerült gólra váltanunk fölényünket, ám a szünet után gyorsan eldöntöttük a három pont sorsát.