Szombaton lesz a kupameccs …

Meglehetősen “zaklatott” tempóban zajlik az idei harmadosztályú bajnokság. Hol gyorsított tempóban, három naponta lépnek pályára a csapatok, hol kéthetes szünet van a pontvadászatban. Ráadásul a MOL Magyar Kupa-meccseket is hétvégére írta ki a szövetség, azaz a továbbjutók játszanak, a korábban kiesettek szabadnaposak.

Csapatunk két fordulót sikerrel vett az országos táblán, Csomádon 5-4-re, Karcagon 3-2-re diadalmaskodott, így ott van a következő körben érdekeltek mezőnyében. Mára eldőlt, hogy a harmadik fordulóban szeptember 18-án, szombaton lépünk pályára. Akkor a szintén NB III-ban érdekelt Balassagyarmat együttesét fogadjuk hazai környezetben. A legjobb 32 közé jutásért zajló összecsapás 15 órakor kezdődik Jászberényben. A továbbjutás egy meccsen dől el, azaz amennyiben a rendes játékidő döntetlennel ér véget, 2×15 perces hosszabbításra, szükség esetén tizenegyesrúgásokra kerül sor.