Svedyuk mesterhármasával: BKV Előre-Jászberényi FC 1-4 (1-2)

Ma újabb felkészülési mérkőzésen lépett pályára az augusztus 4-én rajtoló harmadosztályú bajnokságra készülő csapatunk. Arany László vezetőedző ezúttal már mint saját játékosára számíthatott a napokban igazolt Svedyuk Alexre.

BKV Előre-Jászberényi FC 1-4 (1-2)

Budapest, 100 néző

Jászberény (I. félidő): Menczeles – Szanyi, Hevesi-Tóth, Ilkovics – Lékó – Szemere, Szőllősi, Sámdor I., Svedyuk – Bálint, Farkas.

II. félidő: Menczeles – László, Szanyi, Ilkovics, Fejes – Szemere, Szabó, Győrfi, Svedyuk – Galambos, Szanku.

6. perc: Farkas kapu előtt keresztbe passzolt labdáját Svedyuk n8 méterről a hálóba vágta, 0-1.

10. perc: A hazaiak kapusa rosszul passzolta ki a labdát, Farkas lecsapott rá és 10 méterről nem hibázta el a kínálkozó lehetőséget, 0-2.

20. perc: Gyors jobb oldali támadás végén szépített a hazai együttes, 1-2.

65. perc: Svedyuk igazolta hírnevét, lefutva a BKV védelmét a tehetetlen kapus mellett a hálóba gurított, 1-3.

67. perc: Szanku átadása után ismét Svedyuk került kecsegtető helyzetbe és 16 méterről a jobb sarokba lőtt, 1-4.

Svedyuk Alex gyorsan igazolta, hogy nem csinált vele rossz vásárt klubunk. Nem csak, hogy mesterhármast ért el, de minden megmozdulása komoly veszélyt jelentett a fővárosaik kapujára.