Sorsoltak a Magyar Kupában

A Magyar Labdarúgó Szövetségben tegnap elkészítették a Magyar Kupa hatodik fordulójának sorsolását. Ebben a körben már valamennyi NB-es gárda, tehát az első-, másod-, illetve a harmadosztály csapatai is pályára lépnek.

• A Nyilasi Tibor vezette sorsolási bizottság nem volt éppen “kegyes” hozzánk, hiszen NB II-es együttest párosítottak csapatunk neve mellé. Ezek szerint a szeptember 22-23-án megrendezésre kerülő fordulóban a Mosonmagyaróvár legénységét fogadjuk gyöngyösi albérletünkben.

Az egykori szövetségi kapitány, Várhidi Péter dirigálta óváriak harmadik idényüket kezdték július végén a másodosztályban, azaz mára már kellő rutint szereztek – vélekedett ellenfelünkről vezetőedzőnk, Arany László. – Ennek ellenére természetesen nem feltartott kézzel lépünk majd pályára, szeretnénk meglepetést okozni.

A továbbjutás egy meccsen dől el, amennyiben a rendes játékidő döntetlennel ér véget, 2×15 perces hosszabbításra, majd szükség esetén tizenegyesrúgásokra kerül sor.