Megérdemelt siker a rangadón: Jászberényi FC-Sényő 1-0 (1-0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A harmadosztályú labdarúgó bajnokság őszi utolsó fordulójában az újonc Sényő együttesét fogadta csapatunk. A gyöngyösi találkozón ezúttal mutatkozott be együttesünk kispadján a két napja kinevezett új szakvezető, Huszák Géza.

Jászberényi FC-Sényő 1-0 (1-0)

Gyöngyös, 200 néző, vezette: Jakab Géza (Schweighardt Dániel, Rózsa Dávid)

JFC: Miski – Szanyi, Hevesi-Tóth, Ilkovics – Szemere, Sándor I. (Szabó T., 86.), Szöllősi, Ludasi, Fejes – Farkas J. (szanku, 78.), Svedyuk. Szakmai igazgató: Huszák Géza.

Sényő: Gagyi – Bodó, Klepács, Kristófi, Prakonham, Haburcsák (Takács, 80.), Fabu, Marics (Ruska, 75.), Kapacina K., Barcsay, Márton. Edző: Imrő László.

27. perc: Hevesi-Tóth Tamás átadása után Farkas János fordulatból kapura lőtt, labdája azonban a tizenhatoson belül az egyik védő kezén csattant. A játékvezető tizenegyest ítélt melyet Farkas magabiztosan értékesített, 1-0.

43. perc: Kristófi a felezővonal közelében reklamált az asszisztensnél, amiért sárga lapot kapott. Mivel tovább folytatta a “szövegelést”, Jakab játékvezető felmutatta neki a második sárgát is, mely már pirosat ért, így a vendégek tíz főre fogyatkoztak.

Rangadóhoz méltó küzdelmes mérkőzésen gyűjtötte be csapatunk a rendkívül fontos három pontot. Farkas és Svedyuk akár még növelhettük is volna előnyünket, ám nem sikerült kihasználnunk az adódott lehetőségeket. A vendégek mezőnyben ugyan egyenrangú ellenfeleknek bizonyultak, ám kapura semmi veszélyt nem jelentettek.