Sényő-Jászberényi FC 2-1 (0-1)

Ma délután a Sényő együttesének vendége volt csapatunk. A két jó formában lévő gárda összecsapása igazi helyosztónak számított.

Sényő, 200 néző, vezette: Bálint Attila (Pogonyi Ferenc, Varga Levente)

Sényő: Nagy M. – Klepács, Szilvási, Fenyőfalvi, Farkas M., Schmidt (Barta), Páll (Toldi), Tóth M., Kapacina V. (Bodó), Vámos (Kalocsai), Orosz. Vezetőedző. Imrő László.

JFC: Bonica – László, Tóth O., Aranyos, Sárossy – Erdős, Palcsó (Muhari) – Borics (Szanyi), Asztalos, Koppermann – Szanku (Nagy Sz.). Vezetőedző: Német Gyula.

40. perc: Borics jobb oldali beadását Aranyos 8 méterről a jobb sarokba fejelte, 0-1.

60. perc: A jobb oldalról belőtt labdára Kapacina érkezett és megelőzve védőjét az ötösről a hálóba lőtt, 1-1.

86. perc: Egy szabadrúgás felívelést Bonica csak kitenyerelni tudott, érkezett Szilvási és 5 méterről bekotorta a labdát, 2-1.

Az első tíz percben eldönthettük volna a meccset, de kihagytuk ziccereinket. Ennek ellenére az első félidőt végig uraltuk és megérdemelten vezettünk. A szünet után azonban átvette az irányítását a Sényő és a hajrában meg is fordította az eredményt.