SBTC-Jászberényi FC 2-0 (1-0)

Ma délután a huszonhetedik forduló mérkőzésén, idegenben lépett pályára csapatunk. Vendéglátónk az egykori játékosunk, Lakatos Béla dirigálta salgótarjáni együttes volt.

Salgótarján, zárt kapuk mögött, vezette: Leél-Őssy Ádám (Volentics Erik, Hovanecz Máté)

SBTC: Végh – Horváth M.,Petrezselyem, Köböl,  Boros, Nemes, Szeles, Sárközi, Simó, Tarlósi, Skulka.

Vezetőedző: Lakatos Béla

JFC: Apró – László (Gémes, 46.), Papp P., Aranyos, Süttő – Palcsó – Lukács, Lőrincz, Szőllősi, Deli (Nagy Sz., 64.) – Pálinkás.

Vezetőedző: Német Gyula.

32. perc: Bal oldali támadás után Szeles 8 méterről kilőtte a hosszú sarkot, 1-0.

61. perc: Jobb oldalról középre passzolt labdára érkezett Tarlósi és 5 méterről, becsúszva lőtt a kapuba, 2-0.

78. perc: A hazaiak tizenegyesét Apró bravúrral hárította.

Mi kihagytuk, a hazaiak belőtték helyzeteiket, így nem is lehetett más a meccs végeredménye.