Remek játékkal: Kisvárda II-Jászberényi FC 1-3 (1-2)

A harmadosztályú bajnokság első hétközi fordulójában, ma délután Szabolcs-Szatmár-Bereg megyébe látogatott csapatunk. Vendéglátónk az élvonalbeli klub második számú gárdája volt.

Kisvárda  II-Jászberényi FC 1-3 (1-2)

Kisvárda, 400 néző, vezette: Tóth Tamás (Kovács Zoltán, Kövér Tamás)

Kisvárda II: Odincov – Czene, Vass O., Szimovics, Sikorszki – Zlicsics (Kirjuhin), Szőr – Himics (Czérna, 86.), Mihalik, Riznicsenko (Durueke, 69.) – Jelena. Edző: Szabó Balázs.

JFC: Bonica – Szemere, Torkos, Aranyos, Süttő – Lőrincz (Gergely, 57.) – Fekete O., Albert Á., Szöllősi (Szanyi, 76.), Pálinkás – Hodgyai (Fekete M., 54.). Edző: Német Gyula.

1.perc: Lőrincz Attila 16 méteres lövését még védte Odincov, a kipattanó egy védőről Hodgyai elé került, aki az ötösről a bal alsóba pofozta a labdát, 0-1.

26. perc: Czene jobb oldali beadását Zlicsics a hosszún, öt méterről fejelte a hálóba, 1-1.

44. perc: Aranyos cselezte le magát a jobb oldali alapvonalra, pontosan emelt középre, Hodgyai László pedig 8 méterre a hálóba bólintott, 1-2.

66. perc: Albert a bal oldalról végzett el szabadrúgást, a hosszú sarok irányába ívelt labdájához nem ért senki, így akadálytalanul hullott a bal sarokba, 1-3.

Csapatunk rendkívül taktikus, szervezett játékkal teljesen megérdemelt győzelmet aratott Kisvárdán.

Fotó: Agócsfotó Média