Putnok-Jászberényi FC 2-0 (1-0)

A bajnokság huszonkettedik fordulójának mérkőzésén Putnokon lépett pályára csapatunk.

A 48. születésnapját éppen ma ünneplő vezetőedzőnk, Német Gyula egyetlen helyen változtatott múlt heti kezdőcsapatán. A kiállított Szanyi Krisztián helyett Nagy Szabolcs várhatta a pályán a játékvezető kezdő sípszavát. Ugyanakkor a védelem közepére Erdős Gábor húzódott vissza Tóth Olivér mellé, míg Nagy a középpálya szélén kapott helyet.

Várady Béla Sportközpont, 200 néző, vezette: Takács Ákos (Szilágyi Zsolt, Majorné Nagy Petra)

Putnok: Cserepka – Buda, Gellén, Sághy, Szics – Petrecsko, Dobrovolszki – Sramkó  – Nagy Zs., Katona, Laczkó. Vezetőedző: Szala Ákos.
JFC: Menczeles – László, Tóth O., Erdős, Sárossy – Balla, Palcsó (Muhari, 54.), Nagy Sz. – Szőllősi (Lakatos, 60.) – Borics (Izsold, 54.), Szanku (Kurunci, 60.). Vezetőedző: Német Gyula.

30. perc: Jobb oldali támadás után Katona Bence kapta középen a labdát és 5 méterről a kapu közepébe lőtt, 1-0.

51. perc: Katona Bence a tizenhatos jobb sarkánál kicselezte a rátámadó védőket, majd kilőtte a jobb alsót, 2-0.

Az első 10 percben eldönthettük volna a mérkőzést, de a kimaradt ziccerek megbosszulták magukat, így fájdalmas vereséget szenvedtünk.