Pontos idegenbeli rajt: Tiszaújváros-Jászberényi FC 1-1 (1-0)

Csapatunk ma kora este megkezdte szereplését a 2020-21-es harmadosztályú bajnokság Keleti csoportjában. A nyitófordulóban nem számíthatott vezetőedzőnk a közelmúltban szerződtetett Fekete Márkra, aki az előző idényből egymeccses eltiltást hozott magával.

Tiszaújváros-Jászberényi FC 1-1 (1-0)

Tiszaújváros, 300 néző, vezette: Urbán Eszter (Deme Rajmund, Urgyán Antal)

Tiszaújváros: Tóth Cs. – Burics, Vincze, Kristófi, Gelsi, Pap Zs., Vitelki, Csernák, Lőrincz P., Tóth M., Vámos. Edző: Gerliczki Máté.

JFC: Bonica – Szemere, Torkos, Aranyos, Süttő – László (Fekete O., 46.), Lőrincz A. – Albert, Szöllősi, Pálinkás (Szanyi, 77.), Nagy Sz. (Gergely, 54.). Edző: Német Gyula.

24. perc: Bonica óriási bravúrral hárította Gelsi lövését.

34. perc: Szöglet utáni kavarodás végén Gelsi megszerezte a vezetést a hazai gárdának, 1-0.

44. perc: Albert lövését védte bravúrral Tóth Csaba.

52. perc: Albert bal oldali szöglete után Szemere Balázs 5 méterről a léc alá bombázott, 1-1.

76. perc: Bonica védte ziccerben Vámos lövését.

Az egy pontra mindenképpen rászolgált csapatunk, pláne annak fényében, hogy gólunk mellett még háromszor megzörgettük a hazaiak hálóját, ám a játékvezető mindannyiszor les címén érvénytelenítette gólunkat.

Fotó: Berényfoci Média