Pontmentés a hajrában: Jászberényi FC-Hatvan 2-2 (1-2)

Ma délután a szomszédvár Hatvan együttesét fogadta csapatunk bajnoki mérkőzésen. Miután Miski Zoltán felépült sérüléséből, visszafoglalta helyét a gólvonalon.

Jászberényi FC-Hatvan 2-2 (1-2)

Jászberény, 400 néző, vezette: Kátai Gábor (Punyi Gyula, Katona Brigitta)

JFC: Miski – Szemere, Lakatos B., Lakatos G., Süttő – Sándor I. (Szabó T., 81.) – Gresó, Király O. (Szanku, 55.), Szöllősi (Győrfi, 79.), Ludasi – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

Hatvan: Tajti B. – Zagiev (Szabó D., 65.), Bárkányi, Czibolya (Fellner, 73.), Mundi – Szabó R., Karácsony, Kitl K., Gál M., Sárközi (Labát, 84.) – Purzsa. Edző: Török László.

19. perc: Jobb oldali beadás után a védő felett átszálló labdát Gresó Mátyás 8 méterről, kapásból a hálóba vágta, 1-0.

30. perc:  Gyors hatvani támadás végén Krácsony jobb oldali beadását Gál középről a léc alá fejelt,1-1.

45. perc: Már  mindenki a félidőt jelző játékvezetői sípszót várta, mikor Miskinek kellett nagyot védenie Kitl szólója után, ám a róla kipattanó labdát Sárközi a kapuba kotorta,1-2.

87. perc: Góllá érett akarásunk: kapu előtti kavarodás végén  Karácsony lábáról a saját hálójába pattant a labda,  öngól, 2-2.

A találkozó végén a két csapat játékosai összeszólalkoztak a pályán, melynek végén a játékvezető felmutatta a piros lapot Süttőnek.

Hetek óta komoly gondot okoz csapatunk számára, hogy képtelen a kialakított helyzetekből gólt, gólokat szerezni. Ez a mai mérkőzésen is majdnem megbosszulta magát, a vendég együttes nagyon közel volt a bravúros győzelemhez. Bár játékosaink akarására ezúttal sem lehetett panasz, mindez csak egy pontot eredményezett.