Pálinkás tripla: Jászberényi FC-ESMTK 3-1 (2-1)

Ma délután a tizennegyedik forduló mérkőzésén lépett pályára csapatunk. Vendégünk az ESMTK volt, mely közvetlen mögöttünk tanyázik a táblázaton.

Jászberényi FC-ESMTK 3-1 (2-1)

Jászberény, 300 néző, vezette: Mencsik László (Kurinka Béla, Nagy Petra)

JFC:  Miski – Szemere, Lakatos G., László, Szabó T. (Balogh B., 72.) – Sándor I. – Gresó (Győrfi, 87.), Király O. (Balogh M. 83.), Szöllősi F., László – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

ESMTK:  Bonica – Nagy M., Lipcsei Á., Gubacsi, Tóbiás  – Turi D. (Reznek, 83.), Kovács B.  – Herczeg, Boda (Slezák, 41.) – Oroszi, Kovács D. Edző: Turi Zoltán.

26. perc: Lakatos Béla a félpályáról mesterien indította Pálinkást, aki levette, majd 8 méterről a kapuba passzolt, 1-0.

31. perc: Szöllősi bal oldali beadását Pálinkás 6 méterről a hálóba fejelte, 2-0.

36. perc: A vendégek bal oldali beadása után László kézzel ért a labdához a tizenhatoson belül. A játékvezető büntetőt ítélt, melyet Herczeg értékesített, 2-1.

78. perc: Sándor indította Szöllősit a bal oldalon, aki egy csel után visszapasszolta neki a labdát a feladónak. Sándor lövése ugyan kipattant, de érkezett Pálinkás és 4 méterről nem hibázott, 3-1.

Végig irányítottuk a mérkőzést, az első félidőben több helyzetünk volt, majd a második felvonásban feltettük az i-re a pontot.