Megszakadt a sorozatunk: Putnok-Jászberényi FC 2-1 (0-1)

Ma délidőben a Putnok vendégeként lép pályára csapatunk az NB III-as bajnokság huszonharmadik fordulójának összecsapásán. Vezetőedzőnk, Huszák Géza nem számíthat a múlt vasárnap súlyos sérülést szenvedett Ludasi Martin játékára, ám Farkas János vállalni tudta a játékot, s visszatért a keretbe az eltiltását letöltő Süttő Attila is.

Putnok-Jászberényi FC 2-1 (0-1)

Várady Béla Sportközpont, 300 néző, vezette: Veizer Roland (Kövér Tamás, Szabó Ferenc)

Putnok: Egyed – Nyisalovits, Tóth Sz., Zimányi, Vajda, Bene, Katona, Mahalek, Illés, Csicsvári, Csirszki. Edző: Koszta Péter.

JFC: Miski – Szemere, Szanyi, Hevesi-Tóth, Süttő – Ilkovics, Birtalan – Albert, Sándor I., Svedyuk – Farkas J. Edző: Huszák Géza.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés: csapatunk tiszta piros, a hazaiak kék szerelésben léptek pályára. A kezdést követően azonnal Farkas János kapott hosszú indítást, majd futtából a kapu fölé emelt.

3. perc: Birtalan bal oldali beadását Farkas fejelte kapura, de a védőkről lepattanó labdát végül Tóth a mezőnybe vágta.

6. perc: Először veszélyeztettek volna a hazaiak, de Katona nem érte el Bene indítását, Szanyi időben tisztázott előle.

9.perc: Az első szögletet csapatunk végezhette el, a Zimány által kifejelt labdát Sándor a kapu fölé lőtte.

16.perc: Ez meleg volt! Katona cselezte be magát a jobbösszekötő helyén a tizenhatoson belülre, Illés elé gurított, ám önfeláldozóan bevetődő védőink blokkolták a lövést.

19. perc: Svedyuk lépne ki a védők között, ám Tóth Szabolcs buktatta. A szabadrúgás beívelést tisztázzák a hazai védők.

23. perc: Gyors kontratámadás végén Albert mesterien tálalt Farkas János elé, akinek csak a kapuba kellett pofozni a labdát, 0-1.

29. perc: Svedyuk szerzett labdát a putnoki tizenhatos előterében, majd 20 méterről kapura lőtt, alig ment fölé …

35. perc: Katona lefutja védőjét, de Hevesi-Tóth Tamás mesterien keresztezve szögletre szerelt.

38. perc: Zimány sárga lapot érően állította meg Svedyukot.

44. perc: Óriási bedobás után Albert Ádám elé pattant a labda, aki éles szögből két lépésről szétforgácsolta a kapufát!

45. perc: A játékvezető lefújta az első félidőt.

51. perc: A második félidő első helyzete a miénk: Farkas János takarásból lő kapura, alig téveszti el a rövid sarkot.

54. perc: Katona Bence kecsegtető helyzetben addig várt a lövéssel, míg védőink beérték is tisztáztak előle.

57. perc: Vajdát buktattuk a tizenhatoson belül, tizenegyes. A sértett állt a labda mögé, ám lövését Miski Zoltán óriási bravúrral hárította.

60. perc: Még a kivédett tizenegyesnek örültünk, mikor Nyisalovits indításával Illés robogott el és a kimozduló Miskit megelőzve a hálóba helyezte a labdát, 1-1.

62. perc: Azonnal cserélt Huszák Géza, a védő Birtalan János helyére a támadó Herczeg Lászlót küldte pályára.

72. perc: Herczeg elől az utolsó pillanatban sikerült mentenie Illésnek.

74. perc: Farkas János játszotta tisztára magát a tizenhatoson belül, ám mielőtt lőhetett volna, elsodorták előle a labdát.

75. perc: Cserél a Putnok, a gólszerző Illést Takács váltja.

76. perc: Második cserelehetőségünket is kihasználtuk, Ilkovics helyére Szöllősi Ferenc érkezett.

82. perc: Takács gurította vissza a jobb oldali alapvonalról Katona elé, aki egy állítás után kilőtte a bal felső sarkot, 2-1.

83. perc: Süttő Attila kapott sárga lapot.

84. perc: Utolsó cserénket is kihasználjuk, Svedyukot László Krisztián váltja.

85. perc: Időhúzásért Katona kap sárga lapot.

88. perc: Cserél a Putnok: Vajda helyére Lajkó érkezik.

90. perc: Újabb putnoki csere: Csirszki le, Timkó be.