Szarvas-Jászberényi FC 5-2 (2-2)

Az SZVSE elleni találkozót követően, ma délelőtt szarvasi vendéglátónk csapata ellen lépett pályára együttesünk.

Szarvas, 100 néző

Szarvas: Kasik – Bány, Szikora, Polonszky, Kiri – Styecz, Zima, Kriska, Furár – Simon, Varga. Edző: Somogyi János.

A II. félidőben pályára lépett: Rohony, Deli, Törköly, Klimaj, Viczinán, Balyó.

JFC: Csutorka – Szemere, Szanyi, Torkos, Süttő – Albert, Gergely, Lőrincz, Gábor – Szöllősi F. – Pálinkás. Edző: Németh Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Pap P., Borics, Nagy Sz., Micskó, Palcsó, Kurunczi.

Gólszerzők: Kiri (1-0) a 16., Süttő (1-1) a 30., Gábor (1-2) a 38., Furár (2-2) a 45., Styecz (3-2) az 50., Kriska (4-2) a 60., Kriska (5-2) a 85. percben

Ólomlábakon mozgott a csapatunk, mely az SZVSE elleni meccset még ki sem pihente, máris ismét pályára lépett. Amíg az erő tartott az első félidőben, még vezettünk, ám azt követően felőrölték fiataljainkat a hazaiak.