Oda a veretlenségünk: Tiszafüred-Jászberényi FC 2-1 (0-0)

Ma délután megyei rangadón, Tiszafüreden lépett pályára csapatunk a Keleti csoport hetedik fordulójának összecsapásán. Német Gyula vezetőedző nem változtatott az elmúlt hetekben zsinórban diadalmaskodó kezdőcsapatán.

Tiszafüred-Jászberényi FC 2-1 (0-0)

Tiszafüred, 400 néző, vezette: Valu Tibor (Szabó Ferenc, Kovács Zoltán)

Tiszafüred: Ladányi – Barzsó, Mészáros N., Kalóz, Vincze (Háda, 61.), Csikós (Szántó, 61.), Csiki, Lakatos K., Szövetes, Barna, Szabó T. (Szanku, 78.). Edző: Tóth Tibor.

JFC: Bonica – Szemere, Torkos, Aranyos, Süttő – Lőrincz (Szanyi, 84.) – Fekete O. (László, 60.), Albert, Szőllősi, Pálinkás – Hodgyai (Gergely, 60.)

Edző: Német Gyula.

57. perc: Bonica a tizenhatoson belül csak szabálytalanul tudta szerelni Szabót. A büntetőt a sértett értékesítette, 1-0.

63. perc: Szemere nagy bedobásából Albert kapufát lőtte telibe.

66. perc: Szőllősi 40 méteres indítását Pálinkás 10 méterről a kapu közepébe helyezte, 1-1.

84. perc: A Tiszafüred végezhetett el 18 méterről szabadrúgást, Kalóz a felső lécet találta el, a kipattanó labdát Szanku 6 méterről a hálóba fejelte, 2-1.

Mindkét csapat előtt adódtak helyzetek, de a szerencse ezúttal a hazaiak mellé szegődött. Ezzel a vereséggel véget ért veretlenségi sorozatunk.