Nyolcvan perc emberhátrányban: Szolnoki MÁV-Jászberényi FC 1-0 (0-0)

Ma délután megyei rangadón léptünk pályára Szolnokon.

Szolnoki MÁV-Jászberényi FC 1-0 (0-0)

Tiszaligeti-stadion, 800 néző, vezette: Nagy Róbert (Pápai Zoltán, Berényi Ákos)

MÁV: Molnár – Németh Á., Horgosi, Papp Sz., Szabó R. – Tisza, Karacs – Annus (Nádházi, 91.), Földi (Lazckó, 75.), Kun (Kánya, 53.) – Simon. Edző: Tóth Tibor.

Jászberény: Miski – Szemere, Szanyi, Hevesi-Tóth, Fejes – Sándor I., Szabó T. (Szanku, 57.), Ludasi – Herczeg (Menczeles, 10.), Farkas J., Svedyuk (Bálint, 75.). Edző: Arany László.

10. perc: Miski a tizenhatoson kívül buktatta Annust, amiért a játékvezető azonnal kiállította kapusunkat.

51. perc: Simon hozta kihagyhatatlan helyzetbe az előretörő Földit, aki aztán nem is hibázta el a ziccert, 1-0.

Csapatunk szinte a teljes mérkőzést emberhátrányban játszotta végig, ennek ellenére nem érdemelt vereséget. Sajnos azonban több ziccert is elhibázott, míg a hazaiak egyszer bevették Menczeles Iván kapuját s ezzel otthon tartották a három pontot.