Nem sikerült a bravúr: Jászberényi FC-ESMTK 0-1 (0-1)

Ma kora délután, a forduló előtt a vesztett pontok tekintetében második helyen álló ESMTK együttesét fogadtuk a bajnokság tizenötödik fordulójának összecsapásán.

Vezetőedzőnk változtatott múlt héten, Debrecenben pontot szerzett kezdőcsapatán: kimaradt Bálint Artúr és a sárga lapjai miatt eltiltását töltő Tisza Kálmán, helyükön Szilágyi Norbert és Ludasi Martin kapott bizalmat. A vendégeknél egyet helyen változtatott Túri Zoltán Monorról pontot rabló együttesén: Boda József helyett Mohácsik Gábor került a kezdőbe.

Jászberényi FC-ESMTK 0-1 (0-1)

Jászberény, 300 néző, vezette: Kátai Gábor (dr. Ambrus Dániel, Köteles Csaba)

JFC: Menczeles – László (Bálint A., a szünetben), Turi, Hevesi-Tóth, Fejes – Mile, Lékó – Nagy R., Ludasi (Lukács, 85.), Szilágyi N. – Wágner. Vezetőedző: Arany László.

ESMTK: Bonica – Madarász, Privigyei, Markovics, Tóbiás – Bányai, Soós (Lázár, 62.), Mohácsik (Nicsenko, 77.), Slezák – Horváth L. (Mészáros R., 88.), Pölöskei. Vezetőedző: Túri Zoltán.

7. perc: Horváth Levente lövését Menczeles bravúrral hárította.

16. perc: Labdát vesztettünk a felezővonal közelében, a gyors fővárosi támadás végén Horváth Levente 15 méterről a kivetődő Menczeles felett a hálóba emelt, 0-1.

48. perc: Lékó beívelését Hevesi-Tóth Tamás a kapufára fejelte.

70. perc: Lázár 15 méteres lövését védte bravúrral Menczeles.

82. perc: Jobb oldali szöglet után Nicsenko fejelhetett tisztán, Menczeles ezúttal is a helyén volt.

88. perc: Mile óriási bedobását Turi a védők szorításában egy méterről a kapu mellé csúsztatta.