Nem sikerült a bravúr: Füzesgyarmat-Jászberényi FC 2-0 (1-0)

A tavaszi első fordulóban a listavezető Füzesgyarmat vendége volt csapatunk vasárnap kora délután. Mivel sem sérülés, sem eltiltás nem nehezítette vezetőedzőnk, Német Gyula dolgát, legerősebb kezdőtizenegyét tudta pályára küldeni a rangadón.

Füzesgyarmat-Jászberényi FC 2-0 (1-0)

Lázár Gyula Városi Sporttelep, 400 néző, vezette: Nagy Norbert (Szabó Ferenc, Kovács Zoltán)

Füzesgyarmat: Fildan – Vincze, Raducu, Benkő-Bíró, Fejes – Achim Á., Toca – Achim S. (Lukács, 77.), Constantinescu, Pataki (Katona Gy., 68.) – Székely D. Edző: Csillag László.

JFC: Miski – Szemere, Lakatos B., Lakatos G., Süttő – Sándor I. (László, 62.) – Gresó, Király O. (Nagy Sz., 76.), Szöllősi (Szabó T., 87.), Ludasi – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

19. perc: Jobb oldali beadás után a lekészített labdát Székely Dávid 10 méterről a kapuba helyezte, 1-0.

91. perc: Szöglethez jutott csapatunk, a hazaiak által kifejelt labdából aztán gyors gyarmati ellentámadás kerekedett, melynek végén Lukács végleg eldöntötte a három pont sorsát, 2-0.

A listavezető bizonyította, nem véletlenül áll a táblázat élén. A látottak alapján megérdemelten tartotta otthon a három pontot.