Na végre! Szépségdíjas gólokkal: Jászberényi FC-Gyöngyösi AK 5-1 (3-0)

A “búcsúzni csak szépen szabad” mondás szellemében léptünk pályára az idei utolsó bajnoki mérkőzésünkön ma kor délután. Vezetőedzőnk, Arany László hét elején tett ígéretéhez híven igencsak megkavarta a kezdőtizenegy összeállítását. Ugyanakkor a vendégek is szolgáltak meglepetéssel, a rendkívül gólerős Laurinyecz Ákos még a keretbe sem került be sérülése miatt.

Jászberényi FC-Gyöngyös 5-1 (3-0)

Jászberény, 200 néző, vezette: Bálint Attila (Pogonyi Ferenc, Belicza Péter)

JFC: Miski – László (Bálint A., 84.), Szabó T., Kis B., Fejes – Mile, Lékó – Lukács (Szilágyi N., 80.), Tisza, Ludasi (Polák, 77.) – Hevesi-Tóth. Vezetőedző: Arany László.

Gyöngyös: Gyulay – Szilágyi, Csornij, Tatár, Tarnai – Domonyai, Fótos, Bartha (Sárándi, 55.), Suscsák – Petrezselyem (Kluk, a szünetben), Ivony (Árvai, 69.). Vezetőedző: Török János.

Gólszerzők: Tisza (1.), Szabó T. (15.), Lukács (36.), Hevesi-Tóth (70.), Polák (85.), ill. Fótos (67.)

1.perc: Alig telt el 17(!) másodperc, és már vezettünk is: Mile felívelt labdáját Hevesi-Tóth lefejelte, Tisza pedig a hálóba vágta, 1-0.

15. perc: Jóbb oldali beadás után Hevesi-Tóth készítette le lövésre a labdát Szabónak, aki 22 méterről bombagólt lőtt, 2-0

36. perc: Hevesi-Tóth beadását Lukácsi 6 méterről pofozta a hálóba, 3-0.

67. perc: Bal oldali beadás után Fótos volt eredményes, 3-1.

70. perc: Lukácsi beadását Hevesi-Tóth értékesítette, 4-1.

85. perc: Tisza beadását Polák kapásból, ballal, 16 méterről a hálóba bombázta, 5-1.

Kiszakadt a gólzsák! Az első percben megszerzett vezetés után látványos, gólra törő játékkal sikerült kiütéses győzelemmel zárnunk az esztendőt.