Monor-Jászberényi FC 2-0 (2-0)

Ma délután a harmadosztályú bajnokság kilencedik fordulójában, idegenben lépett pályára csapatunk. Vendéglátónk a listavezető Monor együttese volt.

Amint az várható volt, a Nyírbátor elleni meccs elején megsérült László Krisztián nem került be a keretbe, s helyére Lukács Richárd került a kezdőcsapatba. A hazaiaknál ugyanakkor meglepetésre kimaradt a komoly élvonalbeli tapasztalattal rendelkező Urbán Gábor, valamint Bonifert Péter is.

Monor, 300 néző, vezette: Kátai Gábor (Punyi Gyula, Köteles Csaba)

Monor: Bozsó – Karacs, Villányi, Ficsor, Mundi – Pintér D., Hunya (Bonifert, 90.), Csicsek (Mészáros, 75.), Sági – Tóth Á., Balogh M. (Urbán, 83.). Vezetőedző: Horváth Dávid.

Jászberény: Miski – Lukács R. (Nagy R., 61), Kis B., Hevesi-Tóth, Fejes – Mile – Lékó, Ludasi, Tisza, Szilágyi N. (Sorecz, szünetben) – Bálint A. (Wágner, 81.). Vezetőedző: Arany László.

39. perc: Lukács felett átszállt a labda, a mögötte érkező Tóth levette és Miski mellett a hálóba gurított, 1-0.

44. perc: Jobb oldali szöglet után a hosszúra átívelt labdát Pintér visszafejelte, a középen érkező Hunya pedig a hálóba stukkolt, 2-0.

A listavezető bizonyította, nem véletlenül áll a tabella élén, a szünetig szerzett két gólos előnyét megtartva diadalmaskodott.