MOL Magyar Kupa: Jászberényi FC-Budaörs 1-6 (0-1)

Ma délután az NB II-es Budaörs ellen kezdte meg szereplését a MOL Magyar Kupa országos főtábláján csapatunk. Az ötvenszeres válogatott Bognár György dirigálta másodosztályú gárda jelenleg a legjobb formában lévő együttes az NB II-ben, utolsó öt meccséből négyet megnyert (Szeged, Vasas, Ajka, Pécs) és csak egyszer (Kaposvár) szenvedett vereséget, miközben tizenegy gólt szerzett.

Vezetőedzőnk, Német Gyula azért kupameccs ide, Budaörs oda, a következő bajnoki mérkőzésre is gondolva, csak a kispadra ültette első számú kapusát, Bonica Sebastiánt, illetve Albert Ádámot és Szemere Balázst, míg a legutóbb megsérült Fekete Olivért még oda sem.

Jászberényi FC-Budaörs 1-6 (0-1)

Jászberény, 500 néző, vezette: Oláh Gábor (Márkus Péter, Nagy Márk)

JFC: Csutorka – Szanyi (László), Torkos (Papp Z.), Aranyos – Fekete M., Lőrincz (Nagy Sz.), Szőllősi, Gergely, Süttő – Hodgyai, Pálinkás. Vezetőedző: Német Gyula.

Budaörs: Szabó B.- Menyhárt, Gyurácz, Kékesi, Tamás (Fényes) – Sajbán M., Zsidai, Molnár Cs. (Petró) – Horváth E., Horváth R., Halmai (Lefler). Szakmai igazgató: Bognár György.

29. perc: Molnár Csaba szöglete után Horváth Roland fejelt a hálóba, 0-1.

47. perc: Gyurácz András növelte a vendégek előnyét, 0-2.

49. perc: Zsidai elcsúsztatta a labdát Csutorka mellett, s bár először a kapufa hárított, a kipattanót már nem hibázta el, 0-3.

58. perc: Végleg pontot tett a meccsre a budaörsi gárda: Halmai passzolt higgadtan a hálónkba, 0-4.

73. perc: Tizenegyeshez jutott a Budaörs. Petró büntetőjét ugyan hárította Csutorka, ám a kipattanóval szemben már tehetetlennek bizonyult, 0-5.

82. perc: A becsületgólt azért megszereztük: Hodgyai fejesével szemben tehetetlennek bizonyult a vendégek portása, 1-5.

90. perc: Újabb tizenegyeshez jutott a vendégegyüttes: Horváth Emil nem hibázta el a büntetőt, 1-6.