Mezőtúr-Jászberényi FC 1-2 (0-2)

Ma délelőtt újabb felkészülési mérkőzést játszott a szarvasi edzőtáborban készülő csapatunk. Ellenfelünk a megyei I. osztályú Mezőtúr gárdája volt.

Szarvas, vezette: Pikó Atilla.

Mezőtúr: Török – Bontovics, Patkós, Jónás, Szikora, Geszti, Bodorik, Pesti, Kormos, Kis, Tőke. Edző: Erdősi Gyula.

JFC: Bonica – Szanyi, Erdős, Aranyos, Sárossy, Polák, Szőllősi, Asztalos, Tóth, Nagy, Farkas. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Hajnal, Palcsó, Benedek, Kurunci, Lakatos, Borics, Uram, Micskó. Vezetőedző: Német Gyula.

2. perc: Bal oldali beadásra jól érkezett Polák Gergő és közelről a hálóba helyezett, 0-1.

30. perc: Tóth Olivér labdát szerzett a mezőtúri tizenhatos előterében, majd kilőtte a jobb alsót, 0-2.

48. perc: Kapu előtti kavarodás után Pesti szépített, 1-2.

Jó iramú, a felkészülési időszakhoz képest jó meccset vívtunk a Mezőtúrral. Folytatás szerdán, a Békéscsaba II ellen.

(Fotó: Agócs László)