Mezőkövesd II-Jászberényi FC 1-4 (0-0)

Ma délután a bajnokság kilencedik fordulójának mérkőzésén lépett pályára csapatunk.

Német Gyula vezetőedző egyetlen helyen változtatta meg múlt vasárnapi kezdőjét, a megsérült Fekete Márk helyett László Krisztián kapott bizalmat.

Mezőkövesd, 100 néző, vezette: Gál Péter (Bőhm Ármin, Hovanecz Máté)

Mezőkövesd II: Ryabenko – Gíber, Seres, Sike, Juhász Á., Laczkó, Szeibert, Baranyi, Sebe, Daru, Kovács D. Edző: Elek Norbert.

JFC: Bonica – Szemere, Szanyi, Aranyos, Süttő – Lőrincz, László (Fekete O., 55.)-Albert Á. (Torkos, 69.), Gergely P. (Hodgyai, 64.), Szőllősi – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

49. perc: Mi végezhettünk bedobást a hazai térfélen, de labdát veszítettünk, a gyors kontra végén ugyan Bonica még védett, ám a kipattanót Seres 10 méterről a kapu közepébe helyezte, 1-0.

60. perc: Fekete Olivért buktatták 20 méterre a kaputól, Szőllősi Ferenc szabadrúgása a sorfalról pattant a hosszú sarokba, 1-1.

61. perc: Albert bal oldali beadását Gergely lekészítette Lőrincz Attilának, aki 16 méterről, állítás nélkül kilőtte a bal felsőt, 1-2.

68. perc: Pálinkás 16 méteres lövését még védte a hazai kapus, a kipattanót azonban Fekete Olivér a hosszúba vágta, 1-3.

79. perc: Süttő Attila emelt a védők mögé, Hodgyai Lászó levette, majd gyönyörű mozdulattal a hosszúba bombázott, 1-4.

Döcögősebb első félidő után – bár a helyzeteink ekkor is megvoltak – a hazai gól felébresztette csapatunkat, s attól kezdve gólerősen futballozva újabb magabiztos győzelmet aratott.