Jászberényi FC-SBTC 6-1 (3-0)

Ma délután, rekkenő hőségben a Salgótarján együttesét fogadtuk a bajnokság nyolcadik fordulójának mérkőzésén.

Német Gyula ezúttal két helyen is változtatott megszokott kezdőcsapatán: bekerült Szanyi Krisztián és Gergely Péter, ugyanakkor kimaradt a sérült Hodgyai László és csak a kispadon kapott helyet Torkos Attila.

Jászberény, 500 néző, vezette: Sándor Csaba (Benkő Róbert, Szilágyi Zsolt)

JFC: Bonica – Szemere, Szanyi, Aranyos (Torkos, 46.), Süttő – Lőrincz, Gergely P. – Albert Á. (Nagy Sz., 59.), Szőllősi , Fekete M. (Kurunci, 61.) – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

SBTC: Puporka – Szeles, Hegedűs, Nemes, Sárközi, Tarlósi M. (Gazdag, 72.), Szabó T., Bata (Bocsi, 62.), Illés, Novák (Tarlósi P., 46.), Boros. Edző: Rubint Richárd.

16. perc: Szőllősi balról bepasszolt labdáját Albert Ádám 10 méterről helyezte a kapuba, 1-0.

33. perc: Fekete Márkot buktatták a büntetőterületen belül, a tizenegyest Süttő Attila értékesítette, 2-0.

40. perc: Gergely bal oldali beadását Lőrincz Attila kapásból, 14 méterről a jobb alsóba bombázta, 3-0

48. perc: Jobb oldali beadás után Tarlósi Milán 6 méterről fejelt a hálónkba, Bonica csak beleütni tudott, 3-1.

52. perc: Fekete Márk becselezte magát a tizenhatoson belülre, kitolta a labdát Szemerének, akinek beadásszerű lövése a kapufáról vágódott a hálóba,  4-1.

55. perc: Szőllősi szögletét Szanyi Krisztián fejelte a léc alá, 5-1.

82. perc: Gergely beadására Pálinkás Gergő érkezett a hosszú, és 5 méterről nem hibázott, 6-1.

Csapatunk gólra, látványos játékkal, nagy különbségű győzelmet aratott a stabil középcsapatnak számító Salgótarján ellen.