Igazi mestermunka: Jászberényi FC-Gyöngyös 6-0 (6-0)

Ma délután a Gyöngyös együttesét fogadta csapatunk a bajnokság tizenötödik fordulójának mérkőzésén. Német Gyula vezetőedző továbbra sem számíthatott az eltiltott Albert Ádám játékára, de Szőllősi ferenc is csak a kispadon kezdte a találkozót.

Jászberényi FC-Gyöngyös 6-0 (6-0)

Jászberény, 300 néző, vezette: Kiss Anikó Tünde (Pogonyi Ferenc, Varga Levente)

JFC: Bonica – Szemere (Torkos), Szanyi, Aranyos (Micskó), Süttő – Lőrincz, László – Fekete O (Fekete M.), Gergely (Kurunczi), Pálinkás – Hodgyai (Palcsó). Edző: Német Gyula.

Gyöngyös: Szalay A. – Tarnai (Botos), Bartha, Gohér, Földi (Gazdag), Tellinger (Eichenvalder) – Borbély, Csillik – Márkus (Tajti) – Molnár M. (Béla), Gaal. Edző: Simon Antal.

5. perc: Jobb oldali beadás után Hodgyai László talál a kapuba, 1-0.

7. perc: Mintha lemásoltuk volna az előző támadást, a jobbról belőtt labdát Hodgyai László helyezte a hálóba, 2-0.

15. perc: Máris itt a harmadik, Hodgyai László stukkolt a kapuba. Mesterhármas, 3-0.

25. perc: Szöglet-beívelés után Pálinkás Gergő bólintott a hálóba, 4-0.

26. perc: A középkezdés után azonnal labdát szereztünk, Fekete Olivér lövése pedig a kapuban kötött ki, 5-0.

35. perc: Labdát szereztünk a gyöngyösi kapu előterében és a kínálkozó lehetőséget Hodgyai nem is hibázta el. Centerünk önmaga negyedik, csapatunk hatodik gólját szerezte, 6-0.

Csapatunk paradés első félidőt produkálva aratott kiütéses győzelmet a Gyöngyös ellen.