Ez igazi mélyütés volt: Jászberényi FC-Tiszaújváros 1-2 (0-0)

Ma délután a kiesés elől menekülni szándékozó Tiszaújváros együttesét fogadta dobogóra pályázó együttesünk a harmadosztályú bajnokság huszadik fordulójának mérkőzésén.

Jászberényi FC-Tiszaújváros 1-2 (0-0)

Jászberény, 300 néző, vezette: Kovács Imre (Kövér Tamás, Kovács Zoltán)

JFC: Miski – Lékó, Mile, Hevesi-Tóth, Fejes (Kis B., 86.) – Túri – Lukács, Ludasi, Tisza – Bálint A. (Szabó T., 58.), Farkas J. Edző: Arany László.

Tiszaújváros: Tóth Cs. – Nagy P., Turcsik (Horváth T., 88.), Orosz, Faggyas, Bussy (Balogh G., 72.), Kovács P., Nagy D., Hussein (Fodor, 88.), Illés, Molnár M. Edző: Gerlicki Máté.

64. perc: Mile nagy bedobása után Hevesi-Tóth megcsúsztatta a labdát, Farkas lövését még hárította a vendégek kapusa, a kipattanót azonban Lukács közelről a hálóba helyezte, 1-0.

69. perc: Bal oldali újvárosi támadás után Illés begurítását Faggyas 8 méterről a kapuba vágta, 1-1.

85. perc: Orosz a bal oldalról indulva előbb kicselezte védőjét, majd a kapujából kilépő Miski Zoltánt is, végül az üres hálóba gurított, 1-2.

Hiába tért vissza a sérülésből felépült Farkas János, nem sikerült itthon tartanunk a három pontot, a vendégek óriási szívvel küzdve kiharcolták a győzelmet.