Megvan az újabb fontos három pont: Jászberényi FC-Putnok 2-1 (1-0)

Ma délután azt a Putnok együttesét fogadta csapatunk bajnoki mérkőzésen, mely ellen a közelmúltban mindig nagy csatát vívott a pontokért.

Jászberényi FC-Putnok 2-1 (1-0)

Jászberény, 300 néző, vezette: Takács Ákos (Kovács Zoltán, Vilmányi Simon)

JFC: Bonica – Szemere, Torkos, Aranyos, Süttő – Lőrincz – Fekete M. (László), Albert Á. (Papp Z.), Szőllősi (Szanyi), Pálinkás – Hodgyai (Gergely). Edző: Német Gyula.

Putnok: Pápai – Gubacsi, Horváth Cs., Sramkó, Magyar M. (Stefán), Pataki, Budaházi (Szilágyi), Mahalek, Kréti, Keményffy, Ádám. Edző: Fehér Balázs.

8. perc: Hodgyait csak szabálytalanul tudják elválasztani a labdától a tizenhatoson belül, a megítélt tizenegyest Süttő Attila higgadtan értékesítette, 1-0.

51. perc: Ádám átadásával Pataki lép be a tizenhatoson belülre, majd kilőtte a jobb alsót, 1-1.

70. perc: Szemere Balázs 18 méteres lövése utat talált Pápai hálójába, 2-1.

80. perc: A vendégek reklamáló edzőjét, Fehér Balázsnak felmutatta a piros lapot a játékvezető.

Csapatunk megdolgozott az újabb pontért, s ezzel továbbra is tartja a lépést a Tiszakécskével.