Megdolgoztunk érte: Jászberényi FC-Cegléd 1-0 (0-0)

A harmadosztályú bajnokság negyedik fordulójának mérkőzésén a szomszédos Cegléd együttesét látta vendégül csapatunk. A rangadóra szép számú közönség előtt került sor.

Német Gyula vezetőedző nem változtatott a hétközi fordulóban, Kisvárdán remek győzelmet arató kezdő tizenegyén.

Jászberényi FC-Cegléd 1-0 (0-0)

Jászberény, 500 néző, vezette: Kovács Gábor (Ring Kevin, Török Katalin)

JFC: Bonica – Szemere, Torkos, Aranyos, Süttő – Lőrincz – Fekete O. (Szanyi, 85.), Albert, Szöllősi (Gergely, 71.), Pálinkás – Hodgyai (Fekete M., 60.). Edző: Német Gyula.

Cegléd: Mikler – Bagó, Csendes, Polyák, Juhász Gy. (Majoros, 46.), Herczeg (Takács K., 66.), Papp Gy. (Csoszánszki, 74.), Laczkó, Juhász A., Szabó G., Markó. Edző: Makrai László.

55. perc:  Albert átadását Fekete Olivér rúgta kapura, a Miklerről kipattanó labdát  Pálinkás szerezte meg, és 8 méterről higgadtan a hálóba helyezett, 1-0.

Küzdelmes, hajtós mérkőzés volt, mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, amelyből mi egyet ki is használtunk és megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.