Még szerencsénk sincs: Jászberényi FC-Nyírbátor 1-1 (1-0)

Ma délután a nyolcadik forduló mérkőzésén lépett pályára csapatunk. Ellenfelünk a táblázaton velünk azonos pontszámmal álló Nyírbátor együttese volt.

Jászberényi FC-Nyírbátor 1-1 (1-0)

Jászberény, vezette: Gaál Gyöngyi (Kovács Brankó, Gráf András)

Jászberény: Miski – László (Lukács, 10.), Kis B., Hevesi-Tóth, Fejes – Mile – Lékó, Tisza, Ludasi, Szilágyi N. (Nagy R., 66.) – Bálint A. (Wágner, 85.). Vezetőedző: Arany László.

Nyírbátor: Vasas G. – Szabó R., Tóth M., Vámos =Roszel, 71.), Bagi – Kinczel, Bernáth – Mankó, Benkő B. (Nagy B., 86), Terdik (Pálinkás, a szünetben) – Hornyák. Vezetőedző: Ambrusz Árpád.

33. perc: Jobb oldali szöglet utáni kavarodást kihasználva Hevesi-Tóth Tamás talált a kapuba, 1-0.

93. perc: Már letelt a hosszabbítás is, mikor Kis Balázs és Mile Krisztián sem tudta szerelni Hornyákot, aki a tizenhatos sarkáról kilőtte a hosszú sarkot, 1-1.

Vezetésünk után többször is eldönthettük volna a mérkőzést. Nem tettük, s ez az utolsó pillanatban megbosszulta magát.