Már nem vagyunk veretlenek: Jászberényi FC-Tiszaújváros 1-2 (1-1)

Ma délután a remek rajtot vevő, ám az elmúlt meccseken megtorpanó Tiszaújvárost fogadta csapatunk bajnoki mérkőzésen. A legutóbbi kezdőcsapatból kimaradt a megsérült Nagy Szabolcs, helyét a felépült Ludasi Martin foglalta el.

Jászberényi FC-Tiszaújváros 1-2 (1-1)

Jászberény, 400 néző, vezette: Kulcsár Katalin (Baghy Csaba, Bőhm Ármin)

JFC: Menczeles – Szemere, Lakatos B., Lakatos G., Süttő – Sándor I. – Gresó, Király O., Szöllősi (Győrfi, 81.), Ludasi – Pálinkás (László, 74.). Edző: Német Gyula.

Tiszaújváros: Tóth Cs. – Burics, Gelsi, Pap Zs., Csicsek, Tóth M., Hussein (Kulcsár, 88.), Bokros, Orosz, Terdik (Molnár M., 64.), Bene (Nagy D., 83.). Edző: Gerliczki Máté.

1.perc: Sándor István lövését a kapufa hárította.

7. perc: Süttő indította Szemere Balázst, aki 8 méterről a kapus mellett a hálóba gurított, 1-0.

10. perc: A bal oldalról érkező beadást Menczeles nem érte, a labda pedig Csicsek fejéről a hálóba pattant,  1-1.

91. perc: László bal oldalról rosszul passzolt, Nagy Dávid 10 méterről a léc alá, 1-2.

Az első félidőben el kellett volna döntenünk a meccset, nem tettük meg, s ez a hosszabbításban megbosszulta magát. Ezzel csapatunk a tizenegyedik fordulóban elveszítette veretlenségét.