Magabiztos győzelem: Jászberényi FC-Balassagyarmat 4-0 (1-0)

Ma késő délután hétközi fordulót rendeztek a harmadosztályú bajnokságban. Listavezető csapatunk győzelmi reményekkel várta a Balassagyarmat gárdáját. Hogy vezetőedzőnk, Német Gyula elégedett kezdőjátékosai teljesítményével bizonyítja, hogy nem változtatott legutóbb Tiszakécskén diadalmaskodó tizenegyén.

Jászberényi FC-Balassagyarmat 4-0 (1-0)

Jászberény, 400 néző, vezette: Mencsik László (Szarvas László, Hovanecz László)

JFC: Bonica – Szemere, Torkos, Aranyos, Süttő – Lőrincz – Fekete O. (László K., 71.), Albert Á., Szőllősi, Pálinkás (Szanyi, 78.) – Hodgyai (Nagy Sz., 61.). Edző: Német Gyula.

Balassagyarmat: Balogh P. – Benő-Bíró, Gábriel, Kamarás, Fejes – Lami, Nagy T. (Kunger, 76.), Király Á., Kovács K. (Szenecei, 49.) – Hamar (Szita, 57.), Katona B. Edző: Nagy Tibor.

12. perc: Hodgyait buktatták a tizenhatoson belül, a büntetőt Süttő Attila értékesítette, 1-0.

56. perc: Szőllősi indította a bal oldalon Fekete Olivért, aki becselezte magát a tizenhatoson belülre és kilőtte a hosszú sarkot, 2-0.

74. perc: Albert indításával László Krisztián került a tizenhatoson belülre, majd a kapu közepébe lőtt, 3-0.

91. perc: Albert Ádám 22 méteres szabadrúgása a jobb alsó sarokban kötött ki, 4-0.

Csapatunk gólratörő játékkal fölényes győzelmet aratott.