Magabiztos diadal: Jászberényi FC-Sényő 3-0 (2-0)

Ma délután azt a Sényő együttesét fogadtuk bajnoki mérkőzésen, melytől két hete, a Magyar Kupában 3-2-es vereséget szenvedtünk. Igaz, az akkori kezdőcsapatunk nem is emlékeztetett a mostanira …

Jászberényi FC-Sényő 3-0 (2-0)

Jászberény, 300 néző, vezette: Bálint Attila (Pogonyi Ferenc, Zahorecz Roland)

JFC: Miski – Szemere, Lakatos B., Lakatos G., Süttő – Sándor I., Gresó, Király O. (Szabó T., 72.), Szöllősi, Nagy Sz. (Szanku, 52.) – Pálinkás (Balogh M., 69.). Edző: Német Gyula.

Sényő: Gazsi – Bodó, Szokol, Fenyőfalvi, Kristófi, Lakatos L., Boros, Lizák, Kapacina V., Márton A., Fabu. Edző: Imrő László.

18. perc: Pálinkás egy csel után ügyesen gurított vissza Gresó elé, aki 14 méterről kilőtte a bal sarkot, 1-0.

21. perc: Király mesteri kiugratása után Gresó 10 méterről helyezett a hálóba, 2-0.

77. perc: Szöllősi labdát szerzett a felezővonalnál, majd a kint álló kapus fölött 45 méterről a léc alá emelt, 3-0. Parádés gól volt!

Csapatunk gyorsan döntésre vitte a dolgot, alig húsz perc alatt megnyugtató előnyre tett szert, majd a második félidőben még növelve is előnyét magabiztos győzelmet aratott.