Kőrösladány-Jászberényi FC 0-3 (0-2)

Ma este lejátszotta edzőtáborbeli utolsó felkészülési mérkőzését csapatunk.

Kőrösladány, 100 néző

Kőrösladány: Nagy B. – Prasler, Vincze, Szabó Á., Szántó, Zelenyászky, Ruzsa, Burai, Mácsai, Papp Zs., Ilyés. Edző: Fodor Sándor.

A II. féliddőben pályára lépett: Ivicevic, Malkács, Knyihár, Bartik, Szabó V., Gyomai, Talpaló

JFC: Bonica – Szemere, Gubacsi, Aranyos, Süttő – Lőrincz – Fekete M., Szöllősi, Albert, Fekete O. – Hodgyai. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: László, Nagy Sz., Borics, Papp P.

9. perc: Szemere jobb oldali beadását az egyik  hazai védő “lekezelte”, a jogos tizenegyest Süttő magabiztosan értékesítette, 0-1.

20. perc: Süttő a bal oldalról okosan passzolt a mellette érkező Fekete Olivérhez, aki 10 méterről, jobbal kilőtte a hosszú sarkot, 0-2.

75. perc: Albert szögletét Gubacsi fejelte a léc alá, 0-3.

A mérkőzésen bemutatkozott csapatunk legújabb szerzeménye, Aranyos Mózes. Rajta kívül négy próbajátékos kapott bizonyítási lehetőséget Német Gyula vezetőedzőtől: a Szigetszentmiklós színeiben éveket az NB II-ben töltő Gubacsi Zoltán (Taksony), a Fradiban és Csákváron is megfordult Hodgyai László (Csikszereda), illetve Fekete Márk és Olivér (mindkettő Dunaharaszti).

Ezúttal sokkal jobban nézett ki csapatunk, mint legutóbb a Szarvas ellen. Játékosaink immár frissebbek, lendületesebbek voltak, és számtalan helyzetet kidolgozva magabiztosan nyertek.

Ezzel a találkozóval véget ért keretünk egyhetes edzőtábora, a mérkőzést követően Jászberény felé veszi az irányt csapatunk busza.

(Fotó: csikszereda)