Kibirkóztuk a győzelmet: Jászberényi FC-Salgótarján 2-1 (1-0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A hetedik forduló mérkőzéseit rendezték ma délután az NB III Keleti csoportjában. Csapatunk az újonc Salgótarján együttesét fogadta gyöngyösi albérletében.

Jászberényi FC-Salgótarjáni BTC 2-1 (1-0)

Gyöngyös, 300 néző, vezette: Katona Balázs (Molnár Alex, Marozsi Gábor)

Jászberény: Miski – László, Hevesi-Tóth, Ilkovics, Fejes  – Szemere, Sándor I., Ludasi (Lékó, 85.), Svedyuk – Farkas J. (Szanyai, 65.), Szanku (Herczeg, 54.). Edző: Arany László.

Salgótarján: Megyeri – Nyéki, Czutor, Magos (Ribarics, 60.), Benkő-Bíró, Bata (Bódis, 75.), Tarlósi M., Tóth M. (Modra, 60.), Tóth O., Tarlósi P., Híves, . Edző: Vágó Attila.

44. perc: László indította Farkast a jobb oldalon, beadását Svedyuk 8 méterről helyezte a hálóba, 1-0.

62. perc: Szemere-Farkas összjáték végén utóbbi lövését a gólvonalról mentette Megyeri.

63. perc: Fejes belerúgott földön fekvő ellenfelébe, azonnal piros lapot kapott.

67. perc: László indította Szemerét a jobb oldali vonal mellett, szélsőnk beadását Ludasi 8 méterről bólintotta a kapuba, 2-0.

75. perc: A vendégek jobb oldali beadása Lászlóról előbb a kapufára, majd onnan a hálóba pattant, 2-1.

Kellemetlen ellenfél volt az újonc, ám erőnket bizonyítja, hogy fél órát emberhátrányban futballozva, tíz emberrel is képesek voltunk gólt szerezni, s végül megnyerni a mérkőzést.