Azért csak kibirkóztuk: Jászberényi FC-DVTK II 1-0 (0-0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma délután az NB III huszonhetedik fordulójának összecsapásán lépett pályára csapatunk. Vendégünk a kis-Diósgyőr együttese volt, melyet a játéknap előtt egyetlen ponttal előztünk meg a táblázaton.

Jászberényi FC-DVTK II 1-0 (0-0)

Gyöngyös, 100 néző, vezette: Bálint Attila (Zahorecz Roland, Belicza Péter)

Jászberény: Menczeles – Lukács R., Szanyi, Hevesi-Tóth, Kis B. – Szabó T. (Túri, 75.) – Nagy R. (Kürti, 81.), Tisza, Ludasi, Patócs – Farkas J. (Bálint A., 10.)Vezetőedző: Arany László.

DVTK II: Bukrán – Bárdos, Ivánka, Géringer L., Szabó B., Molnár M., Orosz, Géringer T., Mahalek, Jambrich, Tucsa. Vezetőedző: Sütő Szilárd.

1.perc: Azonnal megszerezhettük volna a vezetést, de az egyedül kilépő Patócs lábáról Bukrán leszedte a labdát.

10. perc: Kényszerű csere: Farkas János lábfejsérülést szenvedett, helyére Bálint Artúr érkezett.

53. perc: Szanyi indította Bálintot a jobb oldalon, aki remekül adott középre, érkezett Szabó Tamás és 10 méterről a hálóba bombázott, 1-0.

55. perc: Vendég hazaadás után 8 méterről végezhettünk el közvetett szabadrúgást, de Szabó Tamás a sorfalba vágta a labdát.

60. perc: Patócs becsúszása utána tumultuózus jelenet alakult ki, a játékvezető végül Kis Balázst és Tucsa Róbertet kiállította.

79. perc: Túri beadását Ludasi a kapu mellé helyezte.

94. perc: Bálint Artúr 6 méterről éppen Bukrán Eriket találta telibe.