Kezdésnek nem rossz: Jászberényi FC-Gyöngyösi AK 2-0 (1-0)

Ma délután megkezdődött a 2018-19-es harmadosztályú bajnokság tavaszi idénye. Csapatunk majd egy év után, hazai környezetben fogadhatta vetélytársát

Jászberényi FC-Gyöngyös 2-0 (1-0)

Jászberény, 300 néző, vezette: Valu Tibor (Benkő Róbert, Katona Brigitta)

JFC: Miski – Szemere, Szanyi, Hevesi-Tóth, Süttő – Sándor I. – Albert, Szöllősi, Ludasi (Herczeg, 83.), Svedyuk (Ilkovics, 65.) – Farkas J. (Szanku, 83.) Edző: Huszák Géza.

Gyöngyös: Halasi – Tóth Ó., Fekete B., Rédei, Pilinyi, Laurinyecz, Fehér, Petrezselyem, Gergely, Gábriel, Forgács. Edző: Török János.

6. perc: Süttő jobb oldali szögeltét Albert Ádám 8 méterről, félfordulatból a bal sarokba vágta, 1-0.

69. perc: Süttő-Albert összjáték után, utóbbit buktatták a tizenhatoson belül. A tizenegyest Hevesi-Tóth Tamás biztosan értékesítette, 2-0.

Már az első húsz percben eldönthettük volna a mérkőzést, hiszen gólunk mellett több száz százalékos ziccer is adódott előttünk, ám elhibáztuk a kínálkozó lehetőségeket. A fordulás után is végig irányítottuk a találkozót, győzelmünk egyetlen pillanatig sem forgott veszélyben.