Kevés volt a két gólos előny: Jászberényi FC-Gyöngyösi AK 2-2 (1-0)

A harmadosztályú bajnokság tizenhetedik – idei utolsó – fordulójában a Gyöngyös együttesét fogadta csapatunk.

Mivel sem sérülés, sem eltiltás nem nehezítette Német Gyula vezetőedző dolgát, alapcsapatát küldhette pályára a szezonzárón.

Jászberényi FC-Gyöngyösi AK 2-2 (1-0)

Jászberény, 300 néző, vezette: Takács Ákos (Balla Levente, Katona Brigitta)

JFC: Miski – Szemere, Lakatos B., Lakatos G. (Szabó T., 46.), Süttő – Sándor I. – Gresó, Király O. (Nagy Sz., 78.), Szöllősi, Ludasi – Pálinkás G. Edző: Német Gyula.

GYAK: Ladányi – Fehér, Csornij, Rédei Petrezselyem – Tóth O., Tarnai, Nádudvari, Forgács (Czéh, 15.) – Csoszánszki, Nagy R. (Markovics, 85.). Edző: Varga Attila.

43. perc: Gyors kontratámadás végén Pálinkás visszapasszolt Sándor István elé, aki 6 méterről elpörgette a labdát az egyébként jól védő Ladányi mellett, 1-0.

47. perc: Szinte még el sem foglalhatták a helyüket a kispadon ülők, mikor Szöllősi bal oldali beívelését Szemere Balázs fejelte a hálóba, 2-0.

57. perc: Tarnait buktatta Lakatos Béla a tizenhatoson belül, Csoszánszki pedig nem hibázta el a büntetőt, 2-1.

76. perc: Csoszánszki 22 méteres szabadrúgását zsinóron húzták a hosszú felső sarokba, 2-2.

Már a kezünkben volt a három pontot, ám két gólos előnyről engedtük felállni a vendégeket, akik két pontrúgásból szerzett találattal döntetlenre mentették a meccset. Ugyan az utolsó pillanatban is megszerezhettük volna győzelmet, ám Ladányi Patrik bravúrral hárította Szemere ziccerét.